ďťż

Mefisto...diabeł czy anioł?

Nasz Klient, międzynarodowy lider w swojej branży, dostarczający rozwiązania w zakresie automatyki i oprogramowania dla przemysłu, zatrudni osobę na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży
(Kod ref. ISS-08)

Region: Śląsk

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenie wyższe techniczne: preferowana automatyka,
• Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży (B2B) produktów technicznych,
• Umiejętność autoprezentacji i prezentacji produktu,
• Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
• Znajomość zagadnień technicznych oraz chęć poszerzania swojej wiedzy,
• Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność,
• Umiejętność nawiązywania kontaktów, wysoka komunikatywność,
• Bardzo dobry język angielski,
• Mile widziany język francuski lub niemiecki.

Główne obowiązki:
• Przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
• Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz potencjalnymi partnerami, opieka i doradztwo techniczne,
• Rozmowy techniczne i współpraca z klientami,
• Samodzielne planowanie i organizacja działań handlowych,
• Rozwijanie rynków odbiorców jak w kraju tak i za granicą.

Firma oferuje:
• Stabilną, samodzielną i interesującą pracę dla lidera w swojej branży,
• Pracę w międzynarodowym środowisku, wyjazdy zagraniczne, kontakty biznesowe z firmami partnerskimi na świecie,
• Możliwość rozwoju i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Nowoczesne narzędzia pracy.

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
z podaniem kodu referencyjnego na adres:

e-mail: km@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01, tel/fax + 48 32 250 50 03

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).

*)Mirenium - przeniosłem - tutaj mamy dział ogłoszeń
  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • katkaras.opx.pl