ďťż

Mefisto...diabeł czy anioł?

Nasz Klient, certyfikowane laboratorium badawcze, z siedzibą na Śląsku zatrudni

Kierownika Pracowni Wód i Ścieków (Ref: KLAB-09)

Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki:
- Zarządzanie zespołem pracowników laboratorium
- Kontrolowanie poprawności wykonywanych analiz oraz samodzielne ich przeprowadzanie
- Pozyskiwanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami
- Optymalizacja pracy swojej i zespołu
- Wprowadzanie nowych metod analitycznych

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (optymalnie chemiczne)
- Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w laboratorium wód/ścieków
- Umiejętność samodzielnego wykonywania analiz (wód/ścieków)
- Umiejętność kierowania zespołem i organizacji pracy
- Samodzielność, kreatywność, zaangażowanie, lojalność, odpowiedzialność, rzetelność, dyspozycyjność
- Znajomość programów środowiska WINDOWS
- Prawo jazdy kat. B
- Konieczność posiadania własnego samochodu

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
- Konkurencyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o pilne przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) z podaniem kodu referencyjnego na adres:

e-mail: klab@linkconsulting.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01, tel/fax + 48 32 250 50 03

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • katkaras.opx.pl